1/3    >>  >|
19.8.2021Schůzka rodičů 2021
Vážení rodiče, schůzka k zahájení školního roku 2021/2022 se uskuteční ve čtvrtek 26.8.2021 od 16.00 v MŠ. Na programu budou informace k novému školnímu roku, rozdělení dětí, provoz MŠ v souvislosti s Covidem-19, informace k povinné předškolní docházce a podobně. Schůzka proběhne bez přítomnosti dětí, a za dodržení platných opatření. Děkuji. Mgr. Lenka Pekárová
20.5.2021Bezpečnostní opatření
Vážení rodiče, naše MŠ opět přijala bezpečnostní opatření kvůli opakovanému výhružnému oznámení adresovanému mateřským a základním školám v celé ČR. Zrušeny jsou pobyty mimo budovu, vchod zůstává zamčený, další osoby do MŠ nesmí. Všichni zaměstnanci jsou informováni. Opatření budou platit do odvolání. Mgr. Lenka Pekárová
6.5.2021Doporučení Policie ČR
Vážení rodiče,
naše MŠ, stejně jako všechny v ČR, přijala doporučená opatření v souvislosti s výhrůžným oznámením na nespecifikovanou MŠ v ČR. Zrušen bude pobyt venku, do budovy školky je zatím stále omezen vstup cizích osob, a budova zůstane zamčená po celý den. Všichni zaměstnanci jsou poučeni a informováni, jsme v kontaktu s policií a zřizovatelem školy.
21.3.2021PRODLOUŽENÍ UZAVŘENÍ MŠ
Dobrý den vážení rodiče, vzhledem k častým dotazům ohledně otevření MŠ, Vám sděluji, že mateřské školy jsou uzavřeny z rozhodnutí Vlády ČR, nikoliv naším. Otevření škol a školek tedy závisí opět na rozhodnutí vlády. V současné chvíli je plošné uzavření všech mateřských škol prodlouženo do 28.3. 2021. V průběhu týdne bude vláda projednávat kdy a za jakých podmínek se uskuteční návrat dětí do MŠ a ZŠ. Sledujte situaci, informace o otevření dostanete včas na své e-maily. Přeji hezké dny. Lenka Pekárová.
27.2.2021UZAVŘENÍ MŠ POBĚŽOVICE
Vážení rodiče, mateřská škola bude od pondělí 1.3. 2021 z rozhodnutí Vlády ČR, díky zhoršené epidemiologické situaci, na dobu tří týdnů UZAVŘENA. Další informace ohledně distanční výuky a ošetřovného obdržíte zítra mailem. Lenka Pekárová ř.š.
26.2.2021Aktuální informace k 26.2.2020
Vážení rodiče, jistě sledujete aktuální dění ve vládě a především informace o možnosti uzavírání mateřských škol.Pokud by k této situaci došlo, během víkendu obdržíte mail, s informacemi, jak postupovat v případě ošetřovného, a distanční výuky. Sledujte prosím své maily, případně volejte na číslo 733 713 400. Hezký den, Lenka Pekárová
17.2.2021Karanténa a uzavření MŠ
Vážení rodiče, dnes odpoledne byl ve třídě Berušek potvrzen pozitivní test. Třída je od 18.2. uzavřena, děti a zaměstnanci v karanténě. Všichni kterých se týká karanténa a testování, mají informace na mailech a SMS s termínem testu. Od pondělí 22.2. do pátku 26.2. bude celá MŠ z rozhodnutí ředitelky a zřizovatele UZAVŘENA. Sledujte aktuální informace na mailech, telefonech, nebo kontaktujte ředitelku školy na telefonu 733 713 400. Lenka Pekárová.
30.10.2020Prodloužení uzavření školy
Vážení rodiče, uzavření provozu školy bude prodlouženo do 6.11.2020, z důvodu potvrzení nákazy u 40% zaměstnanců. V příštím týdnu Vás budu telefonicky kontaktovat a obdržíte e-maily s informací o dalším provozu MŠ od 9.11.2020. V pondělí 2.11. si opět budete moci vyzvednout tištěné materiály pro předškoláky v době od 10.00 do 17.00 hodin v hlavním vchodu MŚ. Lenka Pekárová.
25.10.2020POZOR ZMĚNA !!!
Dobrý večer Vážení rodiče, připomínám zítřejší předání materiálů pro předškoláky od 10.00 do 17.00 v hlavním vchodu MŠ. Předána budou i domluvená potvrzení o uzavření školy - ošetřovné, v 10.00 hodin. Situace se bohužel nevyvíjí dobře, od pátku probíhalo testování zaměstnanců školy, všechny výsledky budou zítra. Budu Vás informovat. Moje přítomnost v MŠ možná není, zítra vše zajistí moje zástupkyně p. uč. Prokšová. Pokud budete cokoliv potřebovat, jsem stále na telefonech 733 713 400 nebo 604 285 193, vše se pokusím zajistit zprostředkovaně. Sledujte prosím další informace. Děkuji a přeji hlavně zdraví. Lenka Pekárová
23.10.2020INFORMACE
Dobrý den vážení rodiče, pokud se nic nezmění, bude pro Vaši potřebu - vystavení ošetřování, úkoly pro předškoláky a podobně hlavní vchod MŠ otevřen v pondělí 26.10.2020 od 10.00 do 17.00. Případné změny sledujte zde. Lenka Pekárová.
1/3    >>  >|