1/2    >>  >|
16.10.2020UZAVŘENÍ MŠ POBĚŽOVICE od 19.10.2020
Z důvodu výskytu nemoci COVID 19, je MŠ od 19.10. do 30.10.2020, z rozhodnutí ředitelky školy a zřizovatele, uzavřena. U dotčených dětí postupujeme podle instrukcí hygieny, o situaci budeme informovat. Sledujte prosím své maily a telefony. Ty kterých se týká karanténa a testování bude informovat KHS. Předškoláci - oboje Sluníčka - přechází na distanční výuku, materiály budou na třídních mailech. Připomínám povinnost účastnit se této výuky u nejstarších dětí. Materiály je možné vyzvednou v tištěné podobě, po domluvě s ředitelkou školy na tel.: 733713400.Stravné je možno uhradit převodem na účet 35-762650309/0800, s vaším VS, nebo do poznámky příjmení dítěte. Případné OČR vydává škola, kontaktujte mne také na telefonu, nebo mailu. V pondělí 19.10.2020 od 14.00 do 18.00 budu pro Vaši potřebu v MŠ. Přeji hodně sil a zdraví. Lenka Pekárová.
25.9.2020OPATŘENÍ K 29.9.2020
VÁŽENÍ RODIČE, OD 29.9.2020 BUDE OMEZEN POHYB OSOB V BUDOVĚ MŠ. DÍTĚ BUDE DOPROVÁZET POUZE JEDNA OSOBA, S VÝJIMKOU MLADŠÍCH SOUROZENCŮ, POKUD NENÍ JINÁ MOŽNOST. OPATŘENÍ JE STANOVENO NA ZÁKLADĚ AKTUALIZACE SEMAFORU, KDE NÁŠ OKRES JIŽ SPADL DO ORANŽOVÉ BARVY, COŽ JE DRUHÝ STUPEŇ POHOTOVOSTI. DODRŽUJTE PROSÍM ROUŠKY A DESINFEKCI RUKOU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Mgr. LENKA PEKÁROVÁ
9.9.2020Informace k povinnému nošení roušek
VÁŽENÍ RODIČE,
ZATÍM NEMÁME BLIŽŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ POVINNÉHO NOŠENÍ ROUŠEK VE VŠECH VNITŘNÍCH PROSTORÁCH V CELÉ ČR. SLEDUJTE ZPRÁVY, SNAD SE INFORMACE UPŘESNÍ. AKTUÁLNÍ INFORMACE BUDOU RÁNO NA BUDOVĚ MŠ, PŘÍPADNĚ NA WEBU.
RODIČE S ROUŠKOU OD ZÍTRA POVINNĚ!!!
webmaster
9.9.2020Aktuální opatření k 10.9. 2020
Vážení rodiče, mateřské školy jsou ve výjimce z nařízení MZČR a MŠMT o používání roušek, děti a pedagogičtí pracovníci roušku mít nemusí. Na rodiče se tato povinnost vztahuje...ale to už umíme. Moc Vám za to děkuji a přeji nám všem hodně sil do doby rouškové. Lenka Pekárová.
29.4.2020UZAVŘENÍ MŠ POBĚŽOVICE
Vážení rodiče, pokud se situace nezmění, bude po dohodě ředitelky školy a zřizovatele s hejtmanem Plzeňského kraje mateřská škola otevřena stejně jako 1. stupeň ZŠ od 25.5.2020. MZ a MŠMT mělo vydat do konce dubna manuál - pravidla a podmínky pro otevření ZŠ a MŠ. Na tento materiál bohužel stále čekáme. Bez doporučeného postupu zajištění provozu /počty dětí, desinfekce, povinnost roušek, odstupy, stravování, rizikoví zaměstnanci, rizikové děti a další/ neznáme optimální podmínky pro zajištění ochrany zdraví dětí ani zaměstnanců školy. Prosím sledujte aktuální informace. Až budeme znát podmínky pro zajištění provozu, budu Vás telefonicky kontaktovat pro sdělení nutnosti umístění dítěte do MŠ. Do konce školního roku ale počítejte s omezeným provozem. Vše bude závislé na vývoji situace. V níže uvedených aktualitách máte kontakty na třídní e-maily, kam Vám zasíláme materiály pro děti. Snad Vám brzy budu moci napsat pozitivnější zprávy. Pevné zdraví v této "rouškové době". Mgr. Lenka Pekárová.
20.4.2020Něco pro děti ze školky
Vážení rodiče, připravujeme pro Vás a děti náměty na činnosti co s dětmi dělat, co bychom dělali ve školce. Třída Koťátek má třídní mail:kotatkapobezovice@seznam.cz, heslo:materskaskola. Tam najdete náměty na práci, vše je dobrovolné, vyberte si. Zbytek tříd budeme řešit jinou formou, sledujte stránky školy. Další informace napíšu. Mgr. Lenka Pekárová
20.4.2020Něco pro děti ze školky
Posílám další adresy a hesla na maily, kde po třídách najdete něco pro děti. Oranžová sluníčka - slunickaor@seznam.cz, heslo: skolka86 Žlutá sluníčka - slunickazluta@seznam.cz, heslo: skolka86 Berušky - beruskypobezovice@seznam.cz, heslo: skolka86
8.4.2020UZAVŘENÍ MŠ POBĚŽOVICE
Uzavření MŠ bylo, po dohodě se zřizovatelem a s ohledem na situaci na Domažlicku, prodlouženo do 30.4.2020. Školné - úplata za vzdělávání bude za měsíc Duben 2020 prominuta všem v plné výši. Stále jsme pro Vás na tel.: 733 713 400, nebo 604 285 193. Přejeme v této nelehké době hodně sil a především zdraví Vám, dětem...i nám. Mgr. Lenka Pekárová
1.4.2020UZAVŘENÍ MŠ POBĚŽOVICE
Vážení rodiče, uzavření školy pokračuje v souladu s prodloužením mimořádného opatření vyhlášeného vládou ČR. Prozatím do 11.4.2020.
24.3.2020UZAVŘENÍ MŠ POBĚŽOVICE
Vážení rodiče, po jednání se zřizovatelem bude provoz MŠ uzavřen po dobu prodloužení karantény, tak jak ji stanovila vláda ČR, to znamená do 1.4.2020 včetně. 1.4.2020 do 9.00 hodin bude rozhodnuto o dalším postupu.
1/2    >>  >|